Nasz serwis

Naszą specjalizacją jest marka Renault.

Specjalizacja marka Renault

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne oraz przeglądy bieżące samochodów będących po gwarancji producenta jak również tych, które taką gwarancję posiadają bez jej utraty.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Metoda zastąpienia zużytego oleju na nowy w automatycznej skrzyni biegów, zapewniająca – w przeciwieństwie do metody grawitacyjnej (statycznej) – pełną jego wymianę.

Demontaż urwanych i zapieczonych świec żarowych oraz wtryskiwaczy

Warto sprawdzać co jakiś czas świece żarowe, niezależnie od pory roku. Można to zrobić bez ich demontażu, ale dobrym pomysłem jest ich wykręcenie i ponowne wkręcenie, choćby ze względu na ograniczenie ryzyka ich późniejszego zapieczenia.

Geometria kół 3D

Ustawianie zbieżności kół i osi jezdnych auta w technologii trójwymiarowego modelowania zapewnia, szybki (poniżej 5 minut) i dokładny pomiar w bezkablowym systemie.

Dlaczego my?

Krawętkowski Serwis to indywidualne podejście do naprawy każdego samochodu dzięki połączeniu wykorzystania najnowocześniejszego sprzętu, technologi napraw oraz regularnie poszerzanej wiedzy. Podstawą naszej firmy są pracownicy posiadający doświadczenie w zakresie inżynierii, elektroniki i elektrotechniki samochodowej oraz mechaniki pojazdowej. Posiadane doświadczenie i wiedzę potwierdzają zdobyte przez pracowników naszej firmy tytuły Eksperta samochodowego w zakresie:

  • Systemów bezpieczeństwa czynnego
  • Systemów bezpieczeństwa biernego
  • Elektroniki i elektrotechniki samochodowej